Słoneczny Parasol Dom Spokojnej Starości

Słoneczny Parasol Dom Spokojnej Starości

Nasz Dom Spokojnej Starości Słoneczny Parasol powstał z myślą o osobach starszych, niepełnosprawnych i schorowanych, które oczekują profesjonalnej opieki, życzliwości i rodzinnego ciepła. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny obiekt pozbawiony barier architektonicznych. Pokoje wyposażone są w system przywoławczy, budynek jest monitorowany, a na korytarzu zamontowano system oświetlenia nocnego. Przygotowaliśmy dla Państwa 20 komfortowych pokoi 1, 2 i 3-osobowych.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem dla osób niepełnosprawnych oraz TV SAT. Zapewniamy opiekę lekarza internisty, personelu medycznego, fizjoterapeuty oraz innych lekarzy specjalistów. Gwarantujemy profesjonalne leczenie farmakologiczne, pomoc zabiegowo- opatrunkową oraz wsparcie psychologa i psychiatry. Prowadzimy szeroki wachlarz usług rehabilitacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Pensjonariusze czuli się u nas tak samo dobrze, jak we własnym domu rodzinnym. Zapraszamy.

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane

25 Lutego, 2016

Bardzo miłe i sympatyczne miejsce bardzo serdecznie wszystkim polecam, cicha okolica i sympatyczni ludzie.

Zosia 

Bardzo miłe i sympatyczne miejsce bardzo serdecznie wszystkim polecam, cicha okolica i sympatyczni ludzie.

10 Stycznia, 2016

Polecam ten dom.Miłe czyste zadbane wnętrza.Przede wszystkim nowy obiekt,zawsze nowe sympatyczne dekoracje, które tworzą klimat tego miejsca.Wida

Krystyna 

Polecam ten dom.Miłe czyste zadbane wnętrza.Przede wszystkim nowy obiekt,zawsze nowe sympatyczne dekoracje, które tworzą klimat tego miejsca.Widać, że właściciele dbają o to żeby był to dom w którym jest atmosfera.Zapalone świece zapachowe, stroiki, ozdoby wykonane przez mieszkańców domu.Zaciszna spokojna okolica.Obsługa bardzo miła.

25 Października, 2015

Pięknie położony ośrodek, pozytywnie odbiegający od wyobrażeń na temat placówek opiekuńczych dla osób starszych. Przestronne, jasne i przede

Danuta Kisielewska 

Pięknie położony ośrodek, pozytywnie odbiegający od wyobrażeń na temat placówek opiekuńczych dla osób starszych. Przestronne, jasne i przede wszystkim nowe wnętrza nastrajają optymistycznie. Domowa, rodzinna atmosfera budzi zaufanie i bezpieczeństwo. Wykwalifikowany i pomocny personel, z zaangażowaniem, empatią i cierpliwością podchodzi do każdego podopiecznego.
Miejsce godne polecenia.

03 Grudnia, 2014

Sympatyczne miejsce. Piękne otoczenie z klasą wykończony obiekt. Pielęgniarki bardzo miłe i sympatycznie. My jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo

Tomek 

Sympatyczne miejsce. Piękne otoczenie z klasą wykończony obiekt. Pielęgniarki bardzo miłe i sympatycznie. My jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo serdecznie polecamy ten dom seniora pod Garwolinem.

28 Listopada, 2014

Przemiła kadra. Cicha okolica. Bardzo fajny nowocześnie wykończony obiekt, człowiek nie czuje się jakby był w jakiejś placówce medycznej tylk

Ewa 

Przemiła kadra. Cicha okolica. Bardzo fajny nowocześnie wykończony obiekt, człowiek nie czuje się jakby był w jakiejś placówce medycznej tylko właśnie w takim prawdziwym domu seniora. Polecam serdecznie.

11 Listopada, 2014

BARDZO BARDZO fajne miejsce. Gorąco polecam. Świetne miejsce przesympatyczny personel i pięknie wykończony obiekt.

Tomasz 

BARDZO BARDZO fajne miejsce. Gorąco polecam. Świetne miejsce przesympatyczny personel i pięknie wykończony obiekt.

Polecane Domy Opieki , 5.0 5.0 6 6 Bardzo miłe i sympatyczne miejsce bardzo serdecznie wszystkim polecam, cicha okolica i sympatyczni ludzie.