RESPEKT Sp Z O O Diana Kosytarska

RESPEKT Sp Z O O Diana Kosytarska

Nasza Agencja oferuje kompleksową opiekę nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi, schorowanymi i dziećmi na terenie Polski i Niemiec. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje oraz do potrzeb Klientów podchodzimy indywidualnie. W naszej Agencji zatrudniamy doświadczonych i odpowiedzialnych opiekunów o wysokiej kulturze osobistej. Oferujemy wsparcie psychiczne, zapewniamy towarzystwo oraz pomagamy w wykonywaniu codziennych czynności.

Zajmujemy się wykonawstwem prac domowych, przygotowujemy posiłki, robimy zakupy, zmieniamy opatrunki, umawiamy wizyty lekarskie oraz dotrzymujemy towarzystwa. Oferujemy opiekę całodobową, świąteczną, weekendową, stałą i godzinową. Nasze usługi cieszą się zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane

10 Czerwca, 2016

Firma jest ok,zawsze na czas jest wypłata,jeśli przedstawiają oferty pracy to zawsze są dobre.Ja współpracuję z tą firmą od roku i zawsze dos

Alicja 

Firma jest ok,zawsze na czas jest wypłata,jeśli przedstawiają oferty pracy to zawsze są dobre.Ja współpracuję z tą firmą od roku i zawsze dostawałam zlecenia ,które mnie satysfakcjonowały i tak jest do tej pory.Z czystym sumieniem polecam tą firmę.

Polecane Domy Opieki , 5.0 5.0 1 1 Firma jest ok,zawsze na czas jest wypłata,jeśli przedstawiają oferty pracy to zawsze są dobre.Ja współpracuję z tą firmą od roku i zawsze dostawałam zlecenia ,które mnie