Ośrodek Opiekuńczo-Leczniczy Leśna Góra

Ośrodek Opiekuńczo-Leczniczy Leśna Góra

Nasz Ośrodek Opiekuńczo-Leczniczy Leśna Góra powstał z myślą o osobach schorowanych, starszych i niepełnosprawnych. Zapewniamy godne warunki bytowo- opiekuńcze, wsparcie psychiczne, pomoc w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz serdeczne i życzliwe podejście. Obiekt spełnia surowe normy budowlano- sanitarne i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, stołówkę oraz pokój dzienny. Pensjonariusze mogą skorzystać z groty solnej, jacuzzi oraz sauny fińskiej.

Zabiegi rehabilitacyjne są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską oraz nadzór nad leczeniem farmakologicznym. Oferujemy zdrowe, dostosowane do potrzeb osób starszych wyżywienie. Organizujemy ciekawe zajęcia i warsztaty. Prowadzimy ćwiczenia rozwijające pamięć i sprawność fizyczną Pensjonariuszy. Nasz Ośrodek cieszy się zaufaniem i zadowoleniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje.

W Domu Opieki możliwość pobytu krótkoterminowe oraz weekendowe. Zapewniamy turnusy kilkumiesięczne. Dysponujemy :polem magnetycznym , krioterapią oraz kardiologiem. WOLNE MIEJSCA. Dom dostosowany również do osób z chorobami otępiennymi.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane