Dom Socha Sławomira

Dom Socha Sławomira

Nasz Dom Seniora pełni kompleksową i profesjonalną opiekę nad ludźmi schorowanymi, w podeszłym wieku oraz osobami niepełnosprawnymi. Znajdą one u nas zrozumienie, życzliwość i dobre serce. Obiekt jest pozbawiony jakichkolwiek barier architektonicznych. Do dyspozycji pensjonariuszy oddajemy 5 miejsc w pokojach 2 i 3-osobowych. Zapewniamy posiłki w ramach własnej kuchni, opiekę lekarsko- pielęgniarską oraz konsultacje psychologa.

Zatrudniamy dwie doświadczone opiekunki, które pomagają także w wykonywaniu codziennych obowiązków i czynności. Możliwa wizyta rehabilitanta. Zapewniamy opiekę duszpasterską. Do naszego Domu Opieki zapraszamy osoby cierpiące na Alzheimer i Parkinsona. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu z naszych pensjonariuszy godne warunki bytowo- opiekuńcze oraz godną i szczęśliwą jesień życia. Zapraszamy.

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane

04 Maja, 2017

Gorąco polecam ten ośrodek. Znajduje się tu moja mama, która po wylewie przyjechała tu bezpośrednio ze szpitala, w bardzo złym stanie. Dzisiaj

Agata 

Gorąco polecam ten ośrodek. Znajduje się tu moja mama, która po wylewie przyjechała tu bezpośrednio ze szpitala, w bardzo złym stanie. Dzisiaj jej stan znacznie się poprawił, dzięki rehabilitacji i wykwalifikowanej opiece. Jestem za to bardzo wdzięczna personelowi ośrodka.

25 Grudnia, 2013

Bardzo serdecznie polecam ,,DOM".Moja mama jest już tam ponad pół roku i jest bardzo zadowolona. Należy raczej do osób wybrednych, a tu się ok

Kamil 

Bardzo serdecznie polecam ,,DOM".
Moja mama jest już tam ponad pół roku i jest bardzo zadowolona. Należy raczej do osób wybrednych, a tu się okazuje, że czuje się nawet lepiej jak w domu.
Muszę uczciwie powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczny Pani Sławce za to, że nie dość zajmuje się moją mamą, to jeszcze zapewnia jej dobre samopoczucie.
Szczerze polecam. :)

18 Grudnia, 2013

Ja również polecam ten ośrodek. ?DOM? to rzeczywiście szczególne i rodzinne miejsce. Zupełnie inne niż wszystkie duże DPSy, które zapewniają

Jan 

Ja również polecam ten ośrodek. ?DOM? to rzeczywiście szczególne i rodzinne miejsce. Zupełnie inne niż wszystkie duże DPSy, które zapewniają tylko dach nad głową starszym ludziom. Tutaj przyjazna miła atmosfera pozwala każdemu poczuć się jak w prawdziwym domu. Dodatkowo niewielki rozmiar placówki sprawia, że personel oferuje nie tylko serce, ale i czas każdemu pacjentowi, dzięki temu każdy może poczuć się wyjątkowo.
GORĄCO POLECAM I ZACHĘCAM!

16 Grudnia, 2013

Ten mały przytulny ośrodek już drugi rok stanowi miejscem w którym przebywa moja mama. Zanim do niego trafiła odwiedziła kilka innych DPS-ów, n

Zofia 

Ten mały przytulny ośrodek już drugi rok stanowi miejscem w którym przebywa moja mama. Zanim do niego trafiła odwiedziła kilka innych DPS-ów, natomiast dopiero tutaj poczuła się jak w domu i nie chce go opuszczać.

Głównym jego atutem jest bezkonkurencyjna, bardzo miła i jednocześnie profesjonalna opieka. Aż dwie opiekunki przypada na pięciu pensjonariuszy. Dlatego osoby w nim przebywające są zadbane, czyste i zadowolone. Wszystkie ich potrzeby są natychmiast zaspokajane, mam tutaj na myśli nie tylko potrzeby fizjologiczne, ale również czysto ludzkie potrzeby bliskości i miłości.

GORĄCO POLECAM I JEDNOCZEŚNIE DZIĘKUJĘ CAŁEMU PERSONELOWI OŚRODKA, A SZCZEGÓLNIE JEGO WŁAŚCICIELCE ZA TEN WSPANIAŁY "DOM" KTÓRY STWORZYŁA!

Polecane Domy Opieki , 5.0 5.0 4 4 Gorąco polecam ten ośrodek. Znajduje się tu moja mama, która po wylewie przyjechała tu bezpośrednio ze szpitala, w bardzo złym stanie. Dzisiaj jej stan znacznie się poprawi