Akacjowy dom Seniora

Akacjowy dom Seniora

Akacjowy Dom Seniora jest kameralnym domem opieki, położonym w malowniczej wsi Knorydy (woj. podlaskie, powiat bielski, gmina Bielsk Podlaski).

Obiekt pozbawiony jest barier architektonicznych, co umożliwia naszym mieszkańcom bezpieczne i bezproblemowe poruszanie się. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczone zostały pokoje dwu- oraz trzyosobowe. Pokoje są w pełni umeblowane, z łazienkami, a w każdym z nich czeka miejsce na przedmioty mające szczególną wartość dla naszych podopiecznych.

Duży teren wokół domu może być miejscem spacerów i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na spacer można wybrać się również do położonego nieopodal lasu.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego Domu!

Akacjowy Dom Seniora dysponuje 11 miejscami w pokojach 2 oraz 3 osobowych. W każdym z pokoi znajduje się łazienka wyposażona w uchwyty oraz siedziska kąpielowe ułatwiające korzystanie z niej osobom starszym. W budynku znajduje się również pokój kąpielowy wyposażony w przestronny prysznic, do którego z łatwością mieści się łóżko kąpielowe przeznaczone dla osób leżących.

Na Państwa życzenie dopuszczamy możliwość umeblowania pokoju własnymi sprzętami.

Posiadamy gabinet zabiegowy, w którym przyjmować będzie lekarz.

Wiemy jak istotną kwestią w życiu osób starszych jest religia, dlatego osobom bardziej sprawnym zapewnimy uczestnictwo w nabożeństwie Liturgii Świętej w pobliskiej Cerkwi bądź Kościele, a wszystkim, którym stan zdrowia na to nie pozwoli – opiekę duszpasterską.

Oferujemy wyżywienie w postaci 5 posiłków dziennie. Uwzględniamy indywidualne diety i zalecenia żywieniowe ustalone przez lekarza. Menu ustalamy w porozumieniu z naszymi mieszkańcami.

Dla wygody naszych podopiecznych, za niewielką odpłatnością, zapewniamy dodatkowe usługi w postaci fryzjera, kosmetyczki, organizowania różnego rodzaju wyjazdów kulturalnych, basenu itp.

Dbamy o tradycje obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy oraz imprez okolicznościowych, takich jak urodziny czy imieniny.

Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet.

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane