REZYDENCJA SENIORA

REZYDENCJA SENIORA

Nasz Dom Seniora oferuje kompleksową opiekę nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i schorowanymi. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a dobro Pensjonariuszy jest stawiane na pierwszym miejscu. Zatrudniamy miły i wykwalifikowany personel, który do potrzeb Seniorów podchodzi indywidualnie. Dajemy wsparcie psychiczne i fizyczne oraz pomagamy w wykonywaniu codziennych czynności.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje 1, 2 i 3-osobowe, salę kominkową, jadalnię, salę do rehabilitacji i ogród. Zapewniamy zdrowe posiłki, opiekę medyczną i rehabilitację. Organizujemy zajęcia i warsztaty tematyczne. Nasze usługi cieszą się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje.

Godziny kontaktu: Pon.-Pt.: 8:00-21:00

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane

20 Października, 2015

Długo szukałam domu dla mojej Mamy i znalazłam najlepszy z najlepszych. Ilekroć tam jestem tylekroć wychodzę zachwycona wspaniałą opieką, poz

Małgosia 

Długo szukałam domu dla mojej Mamy i znalazłam najlepszy z najlepszych. Ilekroć tam jestem tylekroć wychodzę zachwycona wspaniałą opieką, pozytywnym nastawieniem podopiecznych, indywidualnym traktowaniem ludzi, troską o ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Mama twierdzi, że jest w niebie, a ludzie opiekujący się nią to Anioły - podpisuję się pod jej słowami z pełną świadomością. Po powrocie ze spaceru zaskoczył mnie chóralny śpiew Seniorów wychodzący z cieplutkiego, przytulnego salonu - po prostu rewelacja!!!! Z całą pewnością i z przyjemnością w przyszłości oddam się w ręce Pani Moniki i wszystkich Tych osób którzy tam pracują:o))) Idźcie gdzie śpiewają, bo dobrzy ludzie tam mieszkają!!!!!

Polecane Domy Opieki , 5.0 5.0 1 1 Długo szukałam domu dla mojej Mamy i znalazłam najlepszy z najlepszych. Ilekroć tam jestem tylekroć wychodzę zachwycona wspaniałą opieką, pozytywnym nastawieniem podopiecz